YACHT DETAILING

AN INVESTMENT IN YOUR PASSION

5

LAT NA RYNKU

230

OBSŁUŻONYCH JACHTÓW

30

PARTNERÓW BIZNESOWYCH

100

PROCENT ZADOWOLENIA

O NAS

Yacht Detailing jest młodą, prężnie rozwijającą się marką, która zgodnie z nazwą, swoim profilem działalności obejmuje kompleksową pielęgnację jachtów żaglowych i motorowych. Profesjonalne przygotowanie jednostki do sezonu, utrzymanie nieskazitelnego wyglądu oraz jesienna konserwacja są niezbędnymi elementami do uzyskania pełnej satysfakcji z bezpiecznej żeglugi.

 

DLACZEGO MY?

Od kilku lat zdobywamy doświadczenie w przygotowywaniu jednostek do regat, celów rekreacyjnych oraz na potrzeby imprez firmowych. Świadczymy nasze usługi na każdymtypie łodzi, od niewielkich pontonów po jachty o długości 80 stóp. 
W każdym z powyższych przypadków ważny jest wygląd łodzi. Do każdego z elementów wyposażenia starannie dobieramy środki, tak aby uzyskać jak najlepszy efekt.

 

NASZE USŁUGI

 

NASZE REALIZACJE

 

JAK PRZEBIEGA WSPÓŁPRACA

1

Pierwszym etapem współpracy jest poznanie oczekiwań i przedstawienie warunków. Jest to całkowicie bezpłatne i bez zobowiązań.

2

Ofertę dobieramy indywidualnie – z możliwością elastycznej modyfikacji. Po zatwierdzeniu szczegółów przedstawiamy całkowite koszty i rozpoczynamy pracę.

3

Ostatni etap to pełne sprawozdanie z wykonania usługi wraz z rozliczeniem i dokumentacją zdjęciową.

 

PARTNERZY

 
 

CONTACT US

YACHT COMPANY SP. ZO. O.

UL. NISKA 6, 81-646 GDYNIA - POLAND

VAT ID: PL586 229 03 52

Paweł Henicz

Yacht Detailing

+48 603 60 29 92

p.henicz@yco.pl

© 2019 by Yacht Company Sp. zo. o.

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon