O NAS

Marka Yacht Yard specjalizuje się z kompleksowej obsłudze jachtów żaglowych i motorowych, a zakres świadczonych przez nas usług obejmuje zarówno przygotowanie do sezonu, polerowanie, prace techniczne, bieżącą pielęgnację, wymianę elementów eksploatacyjnych, usługi skipperskie i wiele innych.

 

DLACZEGO MY?

Yacht Yard to bezpieczna przestrzeń magazynowa, dostosowana specjalnie do potrzeb miłośników żeglarstwa. Zarówno hala jak i plac magazynowy znajdują się na monitorowanym i ogrodzonym terenie, do którego dostęp możliwy jest jedynie przez automatyczną bramę wjazdową. Nasz hangar posiada mocne oświetlenie pozwalające na prace przy jednostkach w czasie zimowanie oraz jest uzbrojony w media. Całość zlokalizowana jest w Chwaszczynie, jedyne 4km od zjazdu z obwodnicy.

 

NASZE USŁUGI

NASZE REALIZACJE

 

JAK PRZEBIEGA WSPÓŁPRACA

Pierwszym etapem współpracy jest poznanie oczekiwań i przedstawienie warunków. Jest to całkowicie bezpłatne i bez zobowiązań.

Ofertę dobieramy indywidualnie – z możliwością elastycznej modyfikacji. Po zatwierdzeniu szczegółów przedstawiamy całkowite koszty i rozpoczynamy pracę.

Ostatni etap to pełne sprawozdanie z wykonania usługi wraz z rozliczeniem i dokumentacją zdjęciową.

 
 

PARTNERZY

 
 

© 2019 by Yacht Company Sp. zo. o.

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon