YCO EVENT

UNIQUE SAILING EXPERIENCE

5

LAT NA RYNKU

230

OBSŁUŻONYCH JACHTÓW

30

PARTNERÓW BIZNESOWYCH

100

PROCENT ZADOWOLENIA

REJS NA HEL

Jednodniowy rejs z Sopotu na Hel i z powrotem to propozycja, która daje możliwość zdobycia podstawowej wiedzy żeglarskiej, sterowania jachtem i współpracy z załogą podczas rejsu. Podczas rejsu zapewniona będzie obsługa wykwalifikowanego skippera, który przeprowadzi szkolenie praktyczne podczas rejsu. Zakładany czas trwania rejsu: do  6 godzin (z możliwością postoju na Helu lub w Jastarni po wcześniejszym uzgodnieniu z Organizatorem). Rejs jest doskonałą okazją do zobaczenia trójmiejskiego krajobrazu z perspektywy wody.

 

EVENTY FIRMOWE

Jednym z produktów naszej marki są usług skierowane dla grup zorganizowanych i firm. Organizujemy regaty amatorskie, wykorzystując wszelkie elementy profesjonalnie przygotowywanych regat, organizowanych dla doświadczonych zawodników. Stawiamy na jakość. Stale się rozwijamy poszerzając game świadczonych przez nas usług. Mamy w swojej ofercie trzy stopniowy podział organizowanych eventów. Od najbardziej podstawowego pływania, po przygotowanie regat w oparciu o ogólnie przyjęte  standardy organizowanych zawodów. Jednocześnie chcąc sprostać oczekiwaniom klientów dostosowujemy nasze realizację do indywidualnych potrzeb klienta. 

 

PAKIET PREMIUM

W planie eventu przewidziane jest szkolenie teoretyczne w sali wykładowej, praktyczne na jachtach oraz regaty nad których przebiegiem czuwać będzie sędzia na statku Komisji Regatowej, które będą doskonałym sprawdzianem dla nowo zdobytej wiedzy i umiejętności.

Przewidywany czas trwania 7-8 h.

Cena od 7450 zł netto

Organizacja:

 • Szkolenie teoretyczne

 • Szkolenie praktyczne dla całej załogi

 • Koordynacja regat

 • Przygotowanie i obsługa eventu

Aktywność na wodzie:

 • Wynajęcie 6 jachtów

 • Wynajęcie Komisji Regatowej

 • Wynajęcie 1-2 pontonów technicznych

 • Akcesoria regatowe (boje, flagi, itp.)

 • Obsługa profesjonalnych skipperów

 • Obsługa sędziowska

 • Obsługa techniczna

 • Paliwo

O NAS

YCO Event jest jedną z marek firmy Yacht Company, która obejmuje swoimi działaniami realizację wszelkich aktywności związanych z żeglarstwem. Realizujemy zarówno projekty żeglarskie skierowane dla grup zorganizowanych lub firm, w formie zorganizowanego pływania lub regat amatorskich jak również rejsy, które są doskonałym rozwiązaniem dla klientów indywidualnych. Podchodzimy do swoich realizacji z pełnym profesjonalizmem, nastawieni  na pełne zadowolenie klientów i ich satysfakcję. Nasz zespół składa się z osób, dla których żeglarstwo jest pasją. Są to byli i aktualni zawodnicy klas żeglarskich, mogących pochwalić się wieloma osiągnięciami, posiadający wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie.

 

DLACZEGO MY?

Firma od wielu lat świadczy usługi związane z branżą jachtową. Od kilku lat zdobywamy doświadczenie w organizowaniu eventów żeglarskich, poprzez współpracę w organizacji eventów lub samodzielnie realizując od podstaw wszelkie projekty na wodzie. Naszym celem jest promocja żeglarstwa wśród tych, którzy jeszcze tego nie spróbowali, jak również zwiększenie doświadczenia osób, które już zdążyły to polubić. Organizujemy regaty amatorskie, w oparciu o wszelkie elementy profesjonalnie organizowanych regat. W przygotowanych eventach starannie dbamy o każdy szczegół, chcąc osiągnąć jak najwyższy efekt wykonania. Dbamy przy tym wszystkim o bezpieczeństwo.

 

GALERIA

 

PARTNERZY

 
 

CONTACT US

YACHT COMPANY SP. ZO. O.

UL. NISKA 6, 81-646 GDYNIA - POLAND

VAT ID: PL586 229 03 52

Damian Pietruszewski

YCO Event

+48 504 07 36 56

d.pietruszewski@yco.pl

Jesteś skipperem? Napisz do nas!

Jeśli masz doświadczenie i odpowiednie uprawnienia żeglarskie, pływanie sprawia CI przyjemność, skontaktuj się z nami. Chętnie nawiążemy współpracę z nowymi osobami. Mile widziane doświadczenie regatowe i znajomość przepisów regatowych.

 

© 2019 by Yacht Company Sp. zo. o.

 • Grey Facebook Icon
 • Grey Instagram Icon